Протезування зубів на 4 імплантах у сучасній стоматології у Черкасах

 Наша сімейна стоматологічна клініка Stomadeus пропонує послуги широкого спектру з лікування та відновлення зубів без болю та зайвих витрат.  Серед процедур, що надаються, також є імплантація зубів на 4 імплантах, яка дозволяє повернути красиву і здорову усмішку в короткі терміни.

 Фахівці Стомадеус мають величезний досвід роботи та найвищий рівень кваліфікації, що дозволяє досягати найкращих результатів без ризику ускладнень.  Даний вид протезування – справжня знахідка для людей, які мають недостатність кісткової тканини або адентію.  Ця методика набула широкої популярності у всьому світі, оскільки дозволяє буквально за одну процедуру отримати повноцінне естетичне відновлення зубів без зайвих витрат.

Зубний протез на 4 імплантах має такі переваги:

 Якщо ви вже давно хочете встановити імпланти, але не наважуєтеся, або не можете знайти для себе хорошого лікаря – пропонуємо вам прийти на консультацію до наших спеціалістів.  У своїй діяльності вони використовують лише найкращі за якістю закордонні матеріали та інструменти, а також у розпорядженні наших стоматологів є своя зуботехнічна лабораторія, що суттєво підвищує якість послуг.  Ви можете поставити всі питання, що вас цікавлять: як підготуватися до процедури, як проходить установка імплантів, а також як проходить період реабілітації та приживлення.  Ви маєте можливість разом із лікарем підібрати оптимальні для вас за вартістю незнімні зубні протези на 4 імплантах, адже вони можуть бути виконані з різних матеріалів.

Конструкція імпланта встановлюється зі спеціальними мультиюнітами, що є сполучними елементами.  До того моменту, як імпланти приживуться, необхідно буде виготовити тимчасовий протез, який виглядатиме максимально природно.  Лише після 4-6 місяців можна встановити постійний протез, виконаний з особливо міцних біодоступних матеріалів (цирконію, акрилу, металокераміки).

 Що потрібно знати про all on 4-протезування: як проходить процедура

 Після того як ви вирішили встановити імпланти в нашій клініці та лікар отримав повну інформацію про стан здоров’я ваших зубів, на вас чекають такі заходи:

  1. Під час консультації стоматолог з’ясує, чи є протипоказання до проведення операції.  Це може бути хіміотерапія, прийом деяких препаратів та інші.
  2. Наступним кроком буде поглиблена діагностика, що включає комп’ютерну томографію для оцінки кісткової тканини та визначення точних місць імплантації.  Таким чином лікар може побачити приховані особливості та проблеми зі щелепою, корінням зубів.
  3. Безпосередньо перед оперативним втручанням проводиться санація ротової порожнини, лікування запальних процесів та карієсу.
  4. У деяких випадках може бути призначено додаткові аналізи.  Після чого планується операція у деталях.
  5. На наступному прийомі виконується анестезія, яка підбирається індивідуально з урахуванням протипоказань.
  6. Відбувається видалення зубів, що залишилися, після чого встановлюються імпланти з тимчасовим протезом.
  7. Через деякий час, індивідуальний для кожного пацієнта, лікар встановлює постійні протези.
  8. Надаються рекомендації на реабілітаційний період, а також інформація про ускладнення та симптоми.

 Після проходження післяопераційного періоду клієнт надходить на контрольний огляд.  Алл-он-4 імплантація та протезування є одним із найкращих методів, оскільки він мінімально травматичний і доступний за вартістю.

All on 4 імплантація під ключ: ціна послуги у клініці Стомадеус

 Наші фахівці пропонують повернути вам гарну усмішку та здоров’я зубів за найвигіднішою у Черкасах вартістю.  Ми вже давно використовуємо методику “all on 4”, яка передбачає використання конструкцій із різних матеріалів, від дорогого сегмента (цирконій) до дешевого (акрил).  Пацієнт може разом із лікарем підібрати найбільш підходящий ціновий діапазон матеріалів.  Тому, якщо вас цікавить імплантація зубів на 4 імплантах, ціна цієї послуги може змінюватися в залежності від ваших уподобань за матеріалами протезу.

 Незалежно від прайсу така конструкція має довгий термін служби.  Наприклад, бюджетні моделі при правильному догляді прослужать вам понад 15 років, а дорогі – від 20 років.

Протезування зубів на 4 імплантах: вартість у Черкасах

 Багатьох клієнтів нашої клініки цікавить яка буде ціна протезування в технології алл-он-4.  Отримати точну відповідь можна лише після огляду у лікаря, який враховує всі особливості вашого випадку та запропонує доступні варіанти.  На незнімні зубні протези на 4 імплантах ціна може змінюватись в залежності від використовуваного матеріалу для їх виробництва.  Загальна вартість процедури може включати такі додаткові послуги:

 Для проведення операції необхідно підібрати оптимальну анестезію, а також тимчасовий протез.  На послугу імплантація “все на чотирьох” ціна розраховується в індивідуальному порядку, оскільки залежить від багатьох факторів і особливостей вашого випадку.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: