Імплантація зубів ціна черкаси

У сучасному світі стоматологія розвивається широко і стрімко, використовуючи нові методи і технології. Питання про відновлення зубних дефектів є болючим для пацієнта, оскільки зачіпає різні сторони: психологічну, естетичну, матеріальну, функціональну. На сьогодні імплантація так широко розвинена, що штучні зуби досить складно відрізнити від природних на перший погляд. Імплантація зубів ціна в місті Черкаси – це одна з популярних процедур серед людей, які з різних причин втратили зуби.

Кваліфікований лікар-стоматолог завжди зможе зрозуміло і в доступній для вас формі розповісти про імплантацію, протипоказання до неї і про альтернативні методи лікування.

Проте, будь-якому пацієнтові, який задумався про можливість постановки імплантату для себе, не зашкодить знання основної інформації про цей метод лікування в стоматології.

Що таке дентальний або зубної імплант?

Говорячи простою мовою імплантація зубів ціна –це свого роду опора в кістковій структурі щелепи, що має гвинтову різьбу. Імплант вводять в кістку щелепи, де раніше був відсутній зуб, а після, використовуючи різні види з’єднання «імплант-коронка», фіксують штучну коронку. Імплант імітує природний корінь зуба, перебуваючи в кістці. Існує величезна кількість виробників систем імплантатів, у яких є свої особливості в структурі. Необхідні для вас параметри імплантату підбирає лікар стоматолог-хірург, грунтуючись на тому, який зуб заповнюється, який у вас тип кістки, ясна, близькість яких анатомічні структур повинна враховуватися.

Вартість імплантації зубів

Тіло зубного імпланта виготовляється з титану або сплаву на його основі. Чому обирають саме титан? По-перше, цей метал має найвищими антикорозійними властивостями. По-друге, він є матеріалом, біологічно сумісним з нашим організмом. По-третє, титан володіє найбільш близькими до кісткової тканини характеристиками. Підбираючи зубної імплант, потрібно звернути увагу і на форму виробу. Ціна на імплантацію зубів в місті Черкаси може змінюватися в залежності до технологій, які використовує лікар.

У сучасній стоматології використовуються імпланти кореневидної форми. Вони виглядають, як циліндри з різьбленням, і навіть схожі на саморізи. По суті, вони повторюють форму живого зуба, що вважається найбільш функціональним. Іноді для їх установки доводиться нарощувати обсяг, а вже потім переходити до імплантації.

– субперіостальні імпланти встановлюються у разі сильного витончення зубної кістки. Конструкція кріпиться під яснами, між кісткою і окістям (тканиною, яка оточує зубний корінь). Субперіостальні імпланти займають велику площу, оскільки це необхідно для міцності конструкції.

– ендодонтичного стабілізовані імпланти застосовуються, якщо збережений корінь зуба. Цю конструкцію кріплять на кісткову тканину з допомогою верхівки кореня, що дозволяє мінімізувати час адаптації до імплантат

– Особливий вид зубних імплантів – внутрішньо слизові – лише за цією технологією, імплант не встановлюють на кісткову тканину. Вони використовуються для стабілізації полегшених або знімних зубних протезів.

Що стосується коронок, перелік матеріалів, з яких їх сьогодні виготовляють, дуже широкий. Однак не всі вони підходять для закріплення на імплантатах. Ціни в Черкасах на імплантацію зубів можуть змінюватися в залежності від клініки, яка надає послугу та професійності лікаря. У нашій клініці таке співвідношення ціни і якості найкраще.

Металопластмаса (зазвичай такі коронки використовуються в якості тимчасових або за умови, що вони ставляться на імпланти відразу після їх імплантації), діоксид цирконію або алюмінію. Останні два варіанти найестетичніші, довговічні і дорогі. Термін їх служби складає мінімум 15-20 років. На ринку діє чимало виробників зубних імплантів, що відповідають за якість своєї продукції. В залежності від країни виробника вартість імплантації зубів може змінюватися, але саме від якості імпланту залежить довговічність вашої посмішки.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: