Де зробити панорамний знімок зубів у Черкасах: переваги вибору клініки Stomadeus

Наша сімейна стоматологія в Черкасах пропонує широкий спектр послуг з лікування проблем із зубами, що ґрунтується на високоточній та якісній діагностиці за допомогою сучасної апаратури. Якщо вам було призначено зробити панорамний знімок зубів Черкаси, то пропонуємо вам скористатися послугами нашої сімейної клініки Стомадеус. Перевагами відвідування нашого стоматологічного центру є:

Для призначення адекватного та ефективного лікування необхідно поставити правильний діагноз, що ґрунтується на об’єктивних даних якісної діагностики. У цьому питанні чудовим рішенням стане панорамний знімок ОПТГ (ортопантомограма), який є оглядовим круговим зображенням верхньої та нижньої щелепи у розгорнутій площині. Такий знімок відображає стан зубів, каналів, коренів, синусів, гайморових пазух та м’яких тканин пародонту. Така високоточна діагностика показує всі недоступні для рентгену місця і дає об’єктивне розуміння стану кожного зуба. У такому разі стоматолог не пропустить важливі деталі та може призначити найкращі методики для вирішення вашої проблеми.

Зробити ОПТГ можна лише за призначенням лікаря, якщо така процедура є необхідною та пацієнт не має протипоказань. До них відносяться:

Така діагностична процедура безпечна, безболісна і не забирає багато часу, а також дуже зручна, адже вам не доведеться їхати кудись, бо все знаходиться в межах будівлі Стомадеус. Використання панорамного знімка дає можливість лікарю провести оцінку поширення хвороби, а в деяких випадках є єдиним можливим методом на підставі якого буде поставлений діагноз.

Якісна стоматологія: ортопантомограма у Черкасах

У Stomadeus ви можете зробити знімок-ортопантомограма, який виконується на інноваційному японському устаткуванні, аналогів якому у місті немає. Його основними перевагами є:

Використання панорамного знімку дає можливість виявляти приховані кісти, запальні процеси, нагноєння, каріозні порожнини та інші захворювання на початкових стадіях. При установці брекет-систем або елайнерів застосування ОПТГ просто незамінне. Якщо у вас зараз етап підготовки до імплантації, то за допомогою 3д знімка лікар може визначити, чи достатньо кісткової тканини, якими мають бути оптимальні розміри імплантів та їх кількість, передбачити динаміку їхнього приживлення та можливі складнощі в роботі.

Також ортопантомограма стане вагомим фактором визначення розташування зубів мудрості, які так часто доводиться видаляти хірургічним шляхом. Грамотний лікар призначає оперативне втручання лише після ретельного аналізу результатів панорамного знімка. Багатьох пацієнтів хвилює питання про те, як проходить КТ щелепи. Особливої ​​підготовки до цієї процедури не потрібно. Вам лише доведеться зняти всі металеві прикраси та предмети, щоб вони не впливали на результат. Після цього можна приступати безпосередньо до проведення обстеження та дотримуватися вказівок фахівця. Ніякого дискомфорту та больових відчуттів у вас не буде, а процес триває лише хвилину.

Результати, отримані під час обстеження, можуть бути корисними стоматологам різних спеціалізацій: імплантологам, ортодонтам, хірургам та іншим. Позитивним фактором є те, що знімок є тривимірним зображенням, яке відображає стан вашої ротової порожнини та щелепи. Лікар може розглянути детальний пошаровий зріз тканин з будь-якого ракурсу, що є дуже цінним джерелом інформації для встановлення діагнозу.

Скільки коштує зробити панорамний знімок зубів у стоматології Стомадеус?

Якщо ви бажаєте зробити панорамний знімок зубів, ціна такої процедури буде найвигіднішою і доступнішою для вас. Ми використовуємо унікальний апарат комп’ютерний томограф Veraviewepocs 3D R100 Morita, який дозволяє робити знімки високої роздільної здатності в різних режимах. Результати діагностики особливо цінні у разі виготовлення щелепних імплантів та під час проведення оперативних втручань. Також вона дозволяє контролювати процес лікування, вносити до нього корективи, виходячи з фактичного стану ураженої області.

На проведення ОПТГ ціна у Stomadeus буде невисокою, оскільки досліджувана область має невелику площу. Великою перевагою є той факт, що променеве навантаження дуже мало і абсолютно не шкідливе для організму. Отримання високоточного 3д знімка повністю передає об’єктивний стан щелеп пацієнта, тому є найважливішим етапом перед встановленням діагнозу. Щоб записатися на процедуру “ортопантомограма”, ціна якої є невисокою в Черкасах – зв’яжіться з нашими консультантами за номером телефону.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: