Комп’ютерна томографія зубів: 3d діагностика ротової порожнини у Черкасах

Наша стоматологічна клініка Stomadeus пропонує вам високоточну діагностику за допомогою нового комп’ютерного томографа «Veraviewepocs 3D R100 Morita». Вона є вирішальним фактором для встановлення правильного діагнозу та призначення оптимального методу лікування. КТ знімок зубів дозволяє досліджувати ті ділянки зубного ряду, які не може показати рентген. Діагностика є безпечною, надійною та високоточною, тому ви можете бути впевнені, що лікар не пропустить важливих деталей при призначенні терапевтичних процедур. Наші досвідчені фахівці використовують даний метод дослідження тільки в тому випадку, якщо до нього є показання, а також відсутні індивідуальні протипоказання у пацієнта. Наша клініка завжди намагається давати своїм пацієнтам найкраще обслуговування, відношення та якісні послуги, тому ви можете бути впевнені в тому, що потрапили до рук найкращих фахівців.

КТ зубів дозволяє стоматологу, ортодонту, імплантологу та хірургу отримати детальне та повне уявлення про стан ротової порожнини та наявність прихованих від неозброєного ока проблем. Тривимірне зображення показує об’єкт без спотворень, що дуже важливо для об’єктивної оцінки ситуації. Віртуальний пошаровий зріз є доступним для розгляду в будь-якій проекції, включаючи м’які та кісткові тканини. На підставі цього дослідження лікар може з упевненістю поставити діагноз. До основних можливостей та переваг проведення томографії відносяться:

Застосування томографічного дослідження необхідно для об’єктивної оцінки стану ротової порожнини пацієнта перед проведенням інвазивних методів. Дана методика використовується в різних галузях стоматологічної справи завдяки точним результатам: пародонтологія, ендодонтія, ортодонтія, імплантологія, терапевтична стоматологія. КТ діагностика зубів у Стомадеус дає можливість пройти обстеження сучасним обладнанням.

Наші досвідчені фахівці подбають про те, щоб позбавити вас будь-яких проблем та захворювань ротової порожнини, а персонал клініки забезпечує комфортні та безпечні умови відвідування вашого лікаря. Наша зуботехнічна лабораторія та сучасний інструментарій дозволяє виліковувати захворювання навіть на запущених стадіях.

Де зробити 3d знімок зубів у Черкасах

Наш новий діагностичний апарат Veraviewepocs 3D R100 Morita дозволяє отримати революційні 3D знімки чудової якості, а панорамний скаут і ексклюзивний формат зображення Reuleaux дають велику кількість інформації про стан щелепи пацієнта без хворобливих втручань за лічені секунди. Апаратура має оснащення такими функціями:

До панорамних областей належать такі:

3-Д знімок зубів на нашому сучасному комп’ютерному томографі має такі технічні характеристики:

На сьогоднішній день плоскі рентгенівські знімки не мають такого діагностичного потенціалу як об’ємні зображення, тому наша клініка намагається впроваджувати новітні апарати у спектр дослідницьких процедур, щоб вивести якість послуг на новий рівень.

Багато людей переживають перед проведенням цієї процедури, проте вона проходить безболісно і швидко, ви не відчуєте жодного дискомфорту, а загальний час не перевищує хвилини. Знімки робляться у спеціальних рентгенкабінетах з допомогою нового апарату японського виробництва. Рівень опромінення дуже малий, оскільки обмежується невеликою ділянкою тіла, тому не варто переживати. Ваш лікар може ознайомитися зі знімком в деталях, подивитися на досліджувану область в трьох площинах, розглянути різні шари з потрібним інтервалом.

Показаннями для проведення КТ є:

Протипоказаннями для проведення такого обстеження є:

Особливої ​​підготовки перед дослідженням проводити не потрібно, на момент його проведення треба буде зняти всі металеві предмети та прикраси, щоб вони не викликали неточностей. Процедура проведення КТ відбувається в стоячому або сидячому положенні, на шию та груди накладається спеціальний свинцевий прошарок. Варто виконувати всі рекомендації спеціаліста, залишатися в нерухомому положенні, коли він скаже. Готові результати ви отримаєте через 10 хвилин, і вони будуть записані на диск.

Скільки коштує КТ зуба у клініці Стомадеус у Черкасах

Багатьох людей турбує питання “скільки коштує 3d оглядовий знімок зубів” у нашій сімейній клініці, адже це нова послуга, з якою багато пацієнтів ще не встигли ознайомитися. Дізнатися більше про КТ-діагностику та її вартість можна на прийомі у лікаря, або у консультантів клініки. У нашому стоматологічному центрі ви можете зробити КТ зубів. Ціна цієї послуги залежатиме від специфіки вашої проблеми та області досліджуваної ротової порожнини. До переваг її проведення відносяться:

Наша високотехнологічна апаратура дозволяє отримати тривимірне зображення за лічені хвилини, безпечна для людини та має вагомий діагностичний вплив на постановку діагнозу. Якщо лікар призначив вам 3d кт зубів, ціна в нашій стоматклініці Стомадеус буде вигідною для вас. Дізнатися більш детально про особливості процедури та найближчу вільну дату можна за вказаним на сайті номером телефону, а також при відвідуванні нашого центру.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: