КТ верхньої та нижньої щелепи у Черкасах: переваги, показання, протипоказання

Якщо ви шукаєте де зробити комп’ютерну томографію щелепи в Черкасах – швидше зателефонуйте в нашу сімейну стоматологічну клініку та записуйтесь на найближчу вільну дату! Ми пропонуємо вам високоякісну діагностику за допомогою апарату нового покоління Veraviewepocs 3D R100 Morita, який є інноваційною японською розробкою і не має аналогів у нашому місті. Перевагами його використання є:

Для встановлення правильного діагнозу та призначення ефективного способу лікування необхідно використовувати точні діагностичні методи дослідження, яким є КТ. Він дозволяє без болю та дискомфорту зазирнути у ті ділянки, які важкодоступні для обстеження та можуть бути не точно відображені при проведенні рентгену. Наші досвідчені фахівці використовують цей метод тільки в тих випадках, якщо до нього є показання та інші методики не дозволяють отримати об’єктивне уявлення про стан щелепи та ротової порожнини людини. Перед призначенням будь-якого обстеження проводиться опитування пацієнта з метою отримання інформації про індивідуальну непереносимість лікарських засобів та алергічні реакції, тому ви можете бути впевнені в тому, що всі процедури є абсолютно безпечними для вашого здоров’я.

Перевагами томографічного методу є можливість отримання тривимірного зображення, тоді як звичайний рентген показує плоский знімок. Якщо необхідно розглянути ділянки детальніше, то лікарю буде доступний віртуальний пошаровий зріз, що дозволяє об’єктивно та повноцінно оцінити ситуацію.

3д комп’ютерна томографія щелепи у клініці Stomadeus

Наше нове високочутливе обладнання дозволяє використовувати результати діагностики лікарями різних галузей стоматології: ортодонтії, імплантології, ендодонтії, пародонтології та інші. Використання 3d КТ двох щелеп просто незамінне в екстрених ситуаціях, коли є переломи або пошкодження. Найбільшою перевагою такої діагностики для пацієнтів є те, що вона безболісна та неінвазивна, ви не відчуватимете жодного дискомфорту під час її проведення, що дуже важливо, якщо на обстеженні дитина. Ексклюзивний формат одержаних зображень дозволяє отримати інформацію про стан щелепи клієнта за короткий проміжок часу. Функціонал апаратури, на якій проводиться комп’ютерна томографія зубів та щелепи, включає такі особливості:

Наша клініка Стомадеус завжди однією з перших впроваджує сучасні лікувальні методики та новітню апаратуру, щоб підвищити якість послуг та ефективність лікувальних процедур. Ви можете бути впевнені, що при відвідуванні свого лікаря отримаєте об’єктивну інформацію про стан здоров’я ротової порожнини, а також індивідуально підібрані методики позбавлення проблем, навіть на запущеній стадії.

Багато людей, які ніколи не були на процедурі КТ-дослідження цікавляться, як воно проходить. Все триває не більше 2-х хвилин, пацієнту необхідно чітко дотримуватися інструкції спеціаліста. Особливої ​​підготовки не потрібно, а протипоказаннями може бути лише вагітність чи годування дитини. Показаннями для проведення цього обстеження є:

Наші фахівці забезпечать вам комфортні умови відвідування клініки та безпеку всіх процедур. Якщо у вас виникнуть питання – ви завжди можете задати їх своєму лікарю-стоматологу.

Скільки коштує комп’ютерна томографія щелепи у Вінниці?

Звертаючись до нашої сімейної стоматологічної клініки Стомадеус, ви можете записатися на 3d КТ щелепи. Ціна даного обстеження доступна та вигідна для вас, а результат є інформативним та цінним для встановлення правильного діагнозу. Перевагами комп’ютерної томографії у нас є:

На КТ нижньої щелепи ціна буде невисокою, оскільки орган, що обстежується, має невелику площу. Отримання високо інформативного тривимірного зображення можливе вже за лічені хвилини, що дуже важливо в лікуванні, особливо при гострому болю. Задати всі питання, що вас цікавлять, з приводу особливостей проведення діагностики та прайсу на послуги ви можете нашим консультантам, які з радістю на них дадуть відповідь. Якщо лікар призначив вам КТ верхньої щелепи, ціна такого дослідження буде невисокою у Стомадеус. Записатися на прийом спеціаліста можна за вказаним номером телефону, а також при відвідуванні клініки.

Автор: лікар-стоматолог, Стольникович Віктор Васильович

Насколько полезным был этот пост?

Средний рейтинг: / 5. Количество голосов: